Dacia Sandero Stepway
1.0 TCe Bi-Fuel Serie Limitee 15th Anniv. | climate & cruise control | navigatie | LPG |
Direct kopen, basisprijs: € 9.499,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.499,-
LEASEPRIJS: € 156,56 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.899,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Dacia Sandero Stepway |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TCe Bi-Fuel Serie Limitee 15th Anniv. | climate & cruise control | navigatie | LPG | |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 september 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 138.992 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 156,56 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.499,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-094-LT |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 513 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.578 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.090 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Side-skirts
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoge instap
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Lpg installatie
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- Trekhaak tegen meerprijs mogelijk
- Zij airbag(s) voor
- ASR